Sb forum speech.png DiscordLink.png FacebookLink.png RedditLink.png SteamLink.png TwitterLink.png YoutubeLink.png

Factions:pl

From Starbase wiki
Jump to navigation Jump to search
English Deutsch Français Русский 简体中文

Frakcje Graczy

Zobacz Frakcje Graczy.

Frakcje Developerów

Imperium

up


Jako jedna z największych znanych frakcji we wszechświecie, Imperium przedstawia się jako Cesarstwo Merytokracji z podzielonym rządem wojskowym i cywilnym.

Formalnie dowodzone jest przez cesarza Laurentiusa the wise oraz różnych dowódców.

Imperium reprezentuje się w kanciastej, spiczastej ikonografii i architekturze z pseudo-rzymską konwencją nazewnictwa dla statków, stacji i ważnych endoszkieletów.

Pomarańczowy, biały i fioletowy to oficjalne kolory używane przez imperialne statki i stacje. Różnice mogą jednak wynikać z rangi, doświadczenia lub obu
Jak wskazano w różnych zwiastunach, Imperium prowadzi wojnę z Królestwem, druga największa znana frakcja we wszechświecie.

Zarówno Empire, jak i Kingdom są prowadzone zarówno przez graczy, jak i deweloperów.


Królestwo

up
Królestwo jest jedną z największych frakcji we wszechświecie, rządzoną przez króla Joela the Justa.
Ich symbolem jest herb królewskiego domu, który ukazuję Tarczę Czerwonej Gwiazdy ozdobioną czerwonymi skrzydłami. Herb jest przyznawany ważnemu personelowi i statkom w obrębie frakcji.
Królestwo jest obecnie w stanie wojny z Imperium, drugą największą frakcją we wszechświecie.


Neutralni

up
Neutralni to mniej frakcja, a bardziej ogólny termin dla każdego robota, który nie jest częścią ani członkiem konfliktu między dwiema największymi frakcjami, Imperium i Królestwem.
Ponieważ Neutralni nie są tak naprawdę frakcją, nie mają jednego wspólnego kierownictwa ani rządu. Pomimo oficjalnie uznanego symbolu, kilka neutralnych robotów łączy się pod nim, preferując symbole własnych klanów, firm i załóg.

Listę utworzonych przez graczy neutralnych frakcji można znaleźć tutaj.