Difference between revisions of "Руди"
Jump to navigation
Jump to search
Heisenborg (talk | contribs) m (link to russian language page) |
|||
(One intermediate revision by one other user not shown) | |||
Line 2: | Line 2: | ||
|en=Ores | |en=Ores | ||
|de=Ores:de | |de=Ores:de | ||
| | |de=Руды | ||
}} | }} | ||
Line 15: | Line 15: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
!Руда | ! Руда !! data-sort-type=currency|Базова вартість !! class=unsortable|Вигляд руди | ||
! | |||
!data-sort-type= | |||
! | |||
!class=unsortable| | |||
|- | |- | ||
| | | Єгизіум || 10.00 || [[File:aegisium.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Ажатит || ??? || [[File:ajatite.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Арканіум || 100.00 || [[File:arkanium.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Бастіум || 6.00 || [[File:bastium.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Хародіум || 12.00 || [[File:charodium.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Коразіум || 300.00 || [[File:corazium.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Екзориум || 5.00 || [[File:exorium.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Хейдерит || 30.00 || [[File:haderite.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Лід || ??? || [[File:ice.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Ільматріум || 8.00 || [[File:ilmatrium.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Карніт || 25.00 || [[File:karnite.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Кутоніум || 50.00 || [[File:kutonium.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Лукіум || 15.00 || [[File:lukium.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Меркеріум || 12.00 || [[File:merkerium.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Нургит || 20.00 || [[File:nhurgite.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Оніум || 40.00 ||[[File:oninum.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Сютрит || 10.00 || [[File:surtrite.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Тенгіум || 7.00 || [[File:tengium.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Юконіум || 5.00 || [[File:ukonium.png|100px]] | ||
|- | |- | ||
| | | Валкіт || ??? || [[File:valkite.png|100px]] | ||
|- | |||
| Вокаріум || 5.00 || [[File:vokarium.png|100px]] | |||
|- | |||
| Заліум || 500.00 || [[File:xhalium.png|100px]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Галерея руд == | == Галерея руд == | ||
<div style="width:600px"> | <div style="width:600px"> |
Revision as of 19:49, 7 October 2020
Астероїди
Астероїди складаються з різних Матеріали, зовнішня кора астероїдів зроблена з гірської породи, тоді як всередині містяться дорогоцінні руди.
Список руд
Вартість руд на різних станціях будуть змінюватися залежно від місцевої економіки.