Difference between revisions of "Imperium Ignis"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 13: | Line 13: | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
|'''Imperial Advisor'''||Whale | |'''Imperial Advisor'''||Whale | ||
|- style="vertical-align: top;" | |||
|'''Senators'''||N/A | |||
|- style="vertical-align: top;" | |||
|''''''||N/A | |||
Revision as of 18:46, 9 February 2020
| Imperium Ignis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||