Difference between revisions of "User:Totoro/sandbox"
Jump to navigation
Jump to search
m |
m |
||
| Line 77: | Line 77: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: right; vertical-align: top;"| 8 | | style="text-align: right; vertical-align: top;"| 8 | ||
|} | |} | ||
| Line 111: | Line 103: | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-left:10px" | |||
|- | |- | ||
| | | style="text-align: right; vertical-align: bottom; width: 100px;" | Merkerium | ||
| rowspan="2" | [[File:Merkerium.png|75px]] | |||
|- | |||
| style="text-align: right; vertical-align: top;"| 12 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-left:10px" | {| class="wikitable" style="float:left; margin-left:10px" | ||
Revision as of 10:12, 5 June 2020
| Aegisium | |
| 10 |
| Ajatite | |
| -- |
| Arkanium | |
| 100 |
| Bastium | |
| 6 |
| Charodium | |
| 12 |
| Corazium | |
| 300 |
| Exorium | |
| 5 |
| Haderite | |
| 30 |
| Ice | |
| -- |
| Ilmatrium | |
| 8 |
| Karnite | |
| 25 |
| Kutonium | |
| 50 |
| Lukium | |
| 15 |
| Merkerium | |
| 12 |
| Nhurgite | |
| 20 |
| Oninum | |
| 40 |
| Surtrite | |
| 10 |
|-
| Tengium || 7.00 ||
|-
| Ukonium || 5.00 ||
|-
| Valkite || ??? ||
|-
| Vokarium || 5.00 ||
|-
| Xhalium || 500.00 ||