Difference between revisions of "User:Totoro/sandbox"
Jump to navigation
Jump to search
m |
m |
||
| Line 71: | Line 71: | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-left:10px" | |||
|- | |||
| style="text-align: right; vertical-align: bottom; width: 100px;" | Ilmatrium | |||
| rowspan="2" | [[File:ilmatrium.png|75px]] | |||
|- | |||
| style="text-align: right; vertical-align: top;"| 8 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-left:10px" | |||
|- | |- | ||
| | | style="text-align: right; vertical-align: bottom; width: 100px;" | Karnite | ||
| rowspan="2" | [[File:karnite.png|75px]] | |||
|- | |||
| style="text-align: right; vertical-align: top;"| 25 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-left:10px" | |||
|- | |- | ||
| Karnite | | | style="text-align: right; vertical-align: bottom; width: 100px;" | Karnite | ||
| rowspan="2" | [[File:karnite.png|75px]] | |||
|- | |||
| style="text-align: right; vertical-align: top;"| 25 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-left:10px" | |||
|- | |- | ||
| Kutonium | | | style="text-align: right; vertical-align: bottom; width: 100px;" | Kutonium | ||
|- | | rowspan="2" | [[File:kutonium.png|75px]] | ||
| | |- | ||
| style="text-align: right; vertical-align: top;"| 50 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-left:10px" | {| class="wikitable" style="float:left; margin-left:10px" | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: right; vertical-align: bottom; width: 100px;" | | | style="text-align: right; vertical-align: bottom; width: 100px;" | Lukium | ||
| rowspan="2" | [[File: | | rowspan="2" | [[File:lukium.png|75px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: right; vertical-align: top;"| | | style="text-align: right; vertical-align: top;"| 15 | ||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
| | | || 15.00 || [[.png|100px]] | ||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-left:10px" | |||
|- | |||
| style="text-align: right; vertical-align: bottom; width: 100px;" | Nhurgite | |||
| rowspan="2" | [[File:nhurgite.png|75px]] | |||
|- | |||
| style="text-align: right; vertical-align: top;"| 20 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-left:10px" | |||
|- | |- | ||
| Oninum | | | style="text-align: right; vertical-align: bottom; width: 100px;" | Oninum | ||
| rowspan="2" | [[File:oninum.png|75px]] | |||
|- | |||
| style="text-align: right; vertical-align: top;"| 40 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-left:10px" | |||
|- | |- | ||
| Surtrite | | | style="text-align: right; vertical-align: bottom; width: 100px;" | Surtrite | ||
| rowspan="2" | [[File:surtrite.png|75px]] | |||
|- | |||
| style="text-align: right; vertical-align: top;"| 10 | |||
|} | |||
|- | |- | ||
| Tengium || 7.00 || [[File:tengium.png|100px]] | | Tengium || 7.00 || [[File:tengium.png|100px]] | ||
| Line 107: | Line 151: | ||
|- | |- | ||
| Xhalium || 500.00 || [[File:xhalium.png|100px]] | | Xhalium || 500.00 || [[File:xhalium.png|100px]] | ||
Revision as of 10:07, 5 June 2020
| Aegisium | |
| 10 |
| Ajatite | |
| -- |
| Arkanium | |
| 100 |
| Bastium | |
| 6 |
| Charodium | |
| 12 |
| Corazium | |
| 300 |
| Exorium | |
| 5 |
| Haderite | |
| 30 |
| Ice | |
| -- |
| Ilmatrium | |
| 8 |
| Karnite | |
| 25 |
| Karnite | |
| 25 |
| Kutonium | |
| 50 |
| Lukium | |
| 15 |
|-
| || 15.00 || 100px
| Nhurgite | |
| 20 |
| Oninum | |
| 40 |
| Surtrite | |
| 10 |
|-
| Tengium || 7.00 ||
|-
| Ukonium || 5.00 ||
|-
| Valkite || ??? ||
|-
| Vokarium || 5.00 ||
|-
| Xhalium || 500.00 ||