Sb forum speech.png DiscordLink.png FacebookLink.png RedditLink.png SteamLink.png TwitterLink.png YoutubeLink.png

Stations:pl

From Starbase wiki
Jump to navigation Jump to search
English Deutsch Français Русский 简体中文

Podsumowanie

Stacje to stacjonarne struktury tworzone i utrzymywane przez endoszkielety. W zależności od tego, co jest od nich potrzebne, mogą się one znacznie różnić kształtami i rozmiarami.
Stacje można budować za pomocą narzędzia Kreatora stacji. Na większych stacjach można wynająć działki osobiste, na których można budować.
Moc stacji jest wytwarzana przez duże moduły paneli słonecznych.

Typy stacji

Stacja benzynowa

Stacje benzynowe można znaleźć w całej galaktyce.
Najczęściej stacje benzynowe znajdują się w pobliżu Mega stacji lub pasów asteroid, ale można je również znaleźć w bardziej opuszczonych miejscach.
Wskazane jest jednak przygotowanie wystarczającej ilości paliwa i propelentu na dłuższe wyprawy, ponieważ w bardziej opustoszałych obszarach stacje benzynowe znajdują się w dalekiej odległości lub mogą jeszcze nie istnieć.


Mega stacja

Mega Stacje to stacje kosmiczne stworzone z ogromnych struktur o różnych kształtach.
Średnica tych struktur może wynosić do kilkuset kilometrów, w zależności od wielkości społeczeństwa zamieszkującego daną stacje.
Mega stacje to stale rozwijające się konstrukcje, które powiększają się wraz z pojawieniem się nowych odkrywców, handlowców i osadników.
Te ogromne stacje powszechnie są zwane "Mega Stacjami". Nie mają one limitu wielkości jeżeli chodzi o ich budowę.
Mega Stacje zasilane są panelami słonecznymi.


Stacja handlowa

Stacje handlowe zazwyczaj znajdują się w pobliżu Mega stacji lub pasów asteroid Każda stacja handlowa koncentruje się na imporcie i eksporcie różnych towarów, co oznacza, że cena zakupu towarów różni się w zależności od stacji.